Otomasyon Sistemleri

Sıcaklık-Nem İzleme Sistemleri

İZ-SYS/CO2/AC Karbondioksit Kontrol Sistemi

Karbondioksit ve Nem kontrol sistemi kullanıcılara hızlı ve pratik çözüm sunmaktadır. İstenilen bölgedeki CO2&Nem oranı bütünleştirilmiş bir pano dan kontrol edilebilmektedir. Burada kullanıcılara sunulan imkanlardan en büyüğü tak çalıştır bir yapının olmasıdır. Bu tip cihazlar için ek olarak bir pano güç kaynağı ve buna ek olarakta kontrol yapılmasına olanak sağlanan kontaktörler kullanılmalıdır. Bu sistemde ise hepsi tek bir kutu içerisinde toplanmış ve kontrol edilecek unsura direk bağlanacak şekilde tasarlanmıştır. İZ-SYS/CO2/AC Karbondioksit Kontrol Sisteminde kontrol sadece karbondioksit için yapılmaktadır. Cihaz üzerinde sıcaklık nem ve harici sıcaklık değeri gözlemlenebilir durumdadır.

İZ-SYS/CO2/ACNT Karbondioksit&Nem Kontrol Sistemi

 Karbondioksit ve Nem kontrol sistemi kullanıcılara hızlı ve pratik çözüm sunmaktadır. İstenilen bölgedeki CO2&Nem oranı bütünleştirilmiş bir pano dan kontrol edilebilmektedir. Burada kullanıcılara sunulan imkanlardan en büyüğü tak çalıştır bir yapının olmasıdır. Bu tip cihazlar için ek olarak bir pano güç kaynağı ve buna ek olarakta kontrol yapılmasına olanak sağlanan kontaktörler kullanılmalıdır. Bu sistemde ise hepsi tek bir kutu içerisinde toplanmış ve kontrol edilecek unsura direk bağlanacak şekilde tasarlanmıştır.

İZ-SYS/CO2/ACNT Karbondioksit&Nem Kontrol Sisteminde kontrol hem karbondioksit hem de nem için yapılmaktadır. Cihaz üzerinde sıcaklık nem ve harici sıcaklık değeri gözlemlenebilir durumdadır.

Mantarhane Otomasyonu

Resimler 4 odalı otomatik kontrol yapan mantarhane otomasyonu görülmektedir.
Bu sistemde tek pano üzerinden 4 oda kontrolü yapılmaktadır.
Odalarımızda bulunan sensörlerimiz ile yapılan ölçümlerde:
Co2 oranı: 0-5000ppm
Ortam sıcaklık/nem oranı: -40/120C  0-100 %Rh
Kompost sıcaklık oranı: -20/100C  ölçülebilmektedir.

Kontrol kısmında ise

FAN/KLİMA/LAMBA/NEMLENDİRME  kontrolü yapılabilir.
Bu kontrollerde

OTOMATİK/MANUEL/ZAMANLI  çalışma seçenekleri seçilebilir ve sistem otonom olarak kontrole başlar.

Lamba kontrolünde TIMER /ZAMANLI çalışma mevcuttur  kurulan saat aralıklarında aktif ve diğer aralıklarda pasif durumda kalması sağlanmaktadır.