Açık Alan Serinletme Sistemleri

AÇIK ALAN SERİNLETME SİSTEMLERİ

Sıcak yaz aylarında, açık alanlarda hizmet veren tesislerin ve açık mekanlarda çalışmak durumunda kalan insanların ortak derdi yüksek sıcaklıklardır insan vücudu için en sağlıklı ve konforlu hava koşulları 22-24 derece sıcaklık ve %55-65 civarında nem oranıdır. Sisleme sistemimiz ortam sıcaklığını 8 ile 15 derece arasında geriletmektedir.
Isı (enerji) emilimi, ortamın sıcaklığı ve nem oranı ile doğrudan bağlantılı olup, ortam sıcaklığı ne kadar yüksek ve nem oranı ne kadar düşük ise o oranda serinletme fonksiyonu yerine getirilmektedir.
Kapalı ortamların klimatize edilmesi yönünde pek çok araç, cihaz vb. Kullanıla gelmekte olup, açık alanların serinletile bilmesi için verimli, çevreye zararı olmayan, uygulama yöntemi kolay ve ekonomik başka bir seçenek yoktur. Sistem; sıcaklığın düşürülmesi dışında, havayı yumuşatmakta, oksijen katkısı sağlamakta ve oluşturduğu su/buhar perdesi sayesinde sinek, arı vb. Uçanların sisleme bölgesine girmesi kesilmekte ve/veya azalmaktadır. Çevreden, ortama intikal eden nahoş kokular var ise, kullanılan suya parfüm ilavesi ile de koku kontrolü yapma olasılığı doğmaktadır.

 

 

Açık alan serinletme de çığır açan bir sistem ile ANTBİOKİM firması olarak yanınızda olmaya devam ediyoruz. Yeni nesil MOBİL serinletme cihazlarımız ile yüksek maliyet ve kurulum sıkıntılarınızdan kurtulun. İster tek, ister çift vantilatörlü serinletme cihazlarımız ile tanışın….. 

Ürün özellikleri;

2 ADET 60 CM VANTİLATÖR, 1 ADET POMPA , 40 LT SU TANKI, 1 DEPO İLE 3/4 SAAT ÇALIŞMA İMKANI, 220 VOLT 0,75 KW/H , SU BİTTİĞİNDE KORUMA, KOKULANDIMA, SİNEKLE MÜCADELE , NEMLENDİRME ,VANTİLATÖRLERİ AYRI AYRI ÇALIŞTIRMA VE FARKLI YÖNLERE ÇEVİRME KABİLİYETİ, KURU VE SULU ÇALIŞABİLME, REKLAM VE MENÜ TABELALI
Ürün özellik ve fiyatı için satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  https://www.serinletmemarket.com/mblsernletme

 

ANTBİOKİM AYAKLI VANTİLATÖR SERİSİ

Uygulama Alanları

Restaurant serinletme sistemlerinde, Kafeterya ve geniş alanların serinletilmesi, Açık alanlar ile bahçe ve terasların serinletilmesi, Fabrika ve depo alanlarının serinletilmesi, Tamirhane, Atölye ve İmalathanelerin serinletilmesi, Fuar ve güreş alanlarının serinletilmesi, Gösteri merkezleri ve yüksek hacim ve tavanlı alanların serinletilmesi, Beac parklar ile Kır düğünü organizasyonlarında serinlemek istenildiğinde,