top of page

KOKU GİDERİM SİSTEMLERİ

OKS Ortam Koku Sistemi, Teknolojik olarak en ileri seviye ayarları bünyesinde barındıran hijyenville OKS dispanserleri ile, işletmenizin çalışma saatlerine göre en optimum verimi alabileceğiniz çalışma frekanslarını bu cihazlarımıza yükleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Sistem çok yüksek basınç ile su ve nötralizasyon ürünü karışımının ortama yada çıkışa pulvarize edilmesi şeklinde özetlenebilir. Şikayet yaratan kokular Antbiokim Koku Kontrol Sistemi ile problem olmaktan çıkar. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

tasofilt

Tasofilt, kanalizasyon rögar kapaklarında özellikle yaz aylarında çıkan kötü kokular ve haşereleri önleyen bir filtreleme sistemidir. Özellikle yaz aylarında kanalizasyon kapaklarından yayılarak yerleşim yerlerinde rahatsızlığa sebep olan kötü koku ve haşere sorununu ortadan kaldırır. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

yağlı boru.jpg

Kullanılmış bitkisel atık yağlar evsel atık su kirliliğinin % 25′ ini oluşturmaktadır.

Denize, akarsu ve göle ulaşan bitkisel atık yağlar, diğer canlı türlerine zarar vermektedirler. 1 lt atık yağ 1 milyon litre içme suyunu kirletebilmektedir.  Atık bitkisel yağlar su yüzeyini kaplayarak havadan suya oksijen transferini önlemektedir.. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

bottom of page