top of page

KURUMSAL KOKULANDIRMA ÇÖZÜMLERİ

HİJYENVİLLE SİSTEMLERİ

OKS Ortam Koku Sistemi, Teknolojik olarak en ileri seviye ayarları bünyesinde barındıran hijyenville OKS dispanserleri ile, işletmenizin çalışma saatlerine göre en optimum verimi alabileceğiniz çalışma frekanslarını bu cihazlarımıza yükleyebilirsiniz.

 

İster haftanın 5 iş günü, ister haftanın 6 günü, isterseniz de haftanın 7 günü çalışmaya ayarlayabileceğiniz OKS cihazlarımız ile koku püskürtme sıklıklarını da ayarlayabilmek gene elinizde.

 

Bu sayede daha verimli bir kullanım ile daha ekonomik sonuçlar elde etmek artık kaçınılmaz. Likitlerinde kullanılan kokulardaki yüksek yağ oranı ve bu kokunun ortama mikroskobik sprey dağılımı göstermesi için kullanılan farmasötikal kapakçık teknolojisi OKS cihazlarının geldiği son noktayı göstermektedir.


En önemli özelliklerinden biri ise içeriğinde etken madde bileşeni olarak “sanador” koku önleyicisinin kullanılmasıdır. 6540988 nolu ABD patent numarası ile tescillenmiş olan sanador bir kötü koku önleyicidir. Kötü koku moleküllerini ve bakteri hücrelerini havadayken ele geçirir.


Sanador’un aktif bileşenleri “sitronelil” ve “metilkrotonatel” in anti-mikrobiyel oldukları kanıtlanmıştır. Formülü sayesinde sigara, yemek ve vücut kokuları gibi arka plan kokularını etkisiz hale getirir. İleri teknoloji bu ürünümüz sayesinde ortamlarınız artık daha güzel ve daha ferah kokacak. Antbiokim firmasının konusunda uzman personeli ile ortamdaki kötü kokular takip altında. Yapılacak kurumsal kokulandırma anlaşmaları ile de yanınızda olmaya devam ediyoruz.

RULOPAK KOKULANDIRMA SİSTEMLERİ

Rulopak Profesyonel Kokulandırma Sistemi ile geniş alanlar (AVM, Otel Katları, Plazalar, Okullar, Dersaneler, Hastaneler vb.) kötü kokulardan arındırılmaktadır.

 

Zengin Koku Çeşitleri ve 2 ayrı görüne sahip koku makinesi ile müşterilerinize ferah ve hoş kokulu ortamlar yaratmak elinizde bunu kurumsal çözüm imkanları ile Antbiokim firması ile yaşayın.

 

Zengin koku çeşidi ile Rulopak kurumsal kokulandırma makinaları günde 12 saatlik performansı ile (24 saatlik 1 günün 12 saatlik diliminde) 1 Dakika Çalışarak 3 Dakika dinlenmesi esasına göre 30~45 gün boyunca yeterli olmaktadır. Yapacağınız ayarlar ile süreyi 90~ güne kadar uzatmak mümkündür.

 

12 çeşit kokuya sahip makinelerimizle kurumunuza ait koku ile müşterilerinizin beyninde yerinizi alın. Kokular;

 

1- Taj Mahal (Salon/Mağaza Kokusu)

2- Petra (Salon/Mağaza Kokusu)

3- Aspendos (Salon/Mağaza Kokusu)

4- Kapadokya (Salon/Mağaza Kokusu)

5- Sümela (Salon/Mağaza Kokusu)

6- Kolezyum (Salon/Mağaza Kokusu)

7- Keops (Salon/Mağaza Kokusu)

8- Eyfel (Wc Tuvalet İçin)

9- Artemis (Wc Tuvalet İçin)

10- Semazen - Gül Kokusu (Salon/Mağaza Kokusu)

11- Lavanta (Salon/Mağaza Kokusu)

12- Oregon (Salon/Mağaza Kokusu)

M6-277x300.png
cosmic-m5-koku-makinesi-300x298.jpg
cosmic-m5-koku-294x300.jpg

VAPORTEK KOKULANDIRMA SİSTEMLERİ

Vaportek uçucu yağın kuru buhar teknolojisinin arkasındaki öncü güç olmuştur. 

 

Orijinal olarak kanser servislerinde kullanılmak üzere geliştirilen benzersiz Vaportek teknolojisi, felaket restorasyonu, hastaneler, oteller, spor salonları, araçlar, evcil hayvan koku gideriminde, klimalar, alkolsüz koku olması nedeniyle camiiler ve diğer birçok alana hizmet vermektedir.

 

Vaportek'in kuru buhar sistemleri, maske bazlı değil organik bazlı kokuları nötralize etmek için doğal esansiyel yağlar kullanır. Kanıtlanmış ürünlerin kullanım kolaylığı, güvenlik, etkinlik ve maliyet tasarrufu,  Vaportek ürününü tercih edilen seçenek haline getiriyor! 

 

Koku ciddiyeti ne olursa olsun ya da kullanım alanının büyüklüğü ne olursa olsun, Vaportek güvenli ve basit bir çözüme sahiptir. Vaportek'e ve orijinal yağ karışımına güveninizi etkili ve kalıcı kokuların giderilmesi için yerleştirin. 

 

Antbiokim firması olarak % 100 garantimizin ötesinde, kusursuz müşteri hizmetleri, uygun fiyatlandırma ve organik koku sorunlarınız için size çevre dostu bir çözüm sunma taahhüdümüzü veriyoruz.  

vapor.png
EZ-disc-cartridge-trio-300x209.jpg
34-7600_EZ-Disks-181x300.jpg

KLİMA SANTRAL KOKULANDIRMA SİSTEMLERİ

Kokulandırma tekniği ile beraber kullanılan doğal aromalarımız, nano boyuta getirilerek gözle görülmeyen patriküller halinde havaya yayılmakta ve bu sayede, geniş alanlara koku dağıtımı sağlanmaktadır.

 

Geleneksel spray sistemlerin ürettiği damlacıkların yüzde biri kadar küçük çapa sahip ve milyonda biri kadar hafif duruma getirilerek ortama yayılan Ultra Hafif Nano Damlacıklar havada 7-14 saat askıda kalabilmektedir.

 

Tamamen Doğal bitkiler ve meyve özlerinden oluşturulan koku modellerimiz, kesinlikle alkol ve itici gazlar içermezler. Geniş bir Aroma seçenek grubu ile tüm yaşam alanlarına sağlıklı bir şekilde uygulanabilirler.

 

Antodor Koku yayıcı cihazlarımız, herhangi bir ışıl işlem yaratmadan, esasensiyel yağ ve aromaların doğal kokularını muhafaza ederek doğrudan ortama eşit şekilde yayılmasını sağlayabilen en sağlıklı kokulandırma teknolojisidir. Tamamı ile güvenilir ve Ekonomik sistemler olup Dijital kontrol paneli ile ayarlanabilir periyotlar halinde çalışmaya programlanarak istenilen zaman ve aralıklarda eşit koku konsantrasyonu sağlayabilmektedir.

bottom of page